لبخند خود را به ما بسپارید

  • Info@dremamdad.com
  • 061-42222499

ارتودنسی نامریی(الاینـر)

ارتودنسی نامریی(الاینـر)

الاینـر چیستو چگونه کار میکند؟

الاینـرها پلاک های شفـاف ارتـودنسی هستند که ظاهـری شبیه به نایت گـارد دارنـد. این پلاک های متحرک تقریبا نامرئی بوده و از جنس پلاستیک پزشکی ساخته شده اند که قـادرند با اعمال نیرویی تدریجـی، مرحـله به مرحـله دنـدان ها را در مسیـری از پیش تعیین شده حـرکت داده و آن ها را به وضعیت دلخـواه برسـانند.

در این روش هیچ گونه احتیـاجی به استفـاده از بنـد و بـراکت و یا سیـم های فلـزی نیست و شـما تنـها با استفاده از یک سـری پلاک متحرک شفاف که بطور اختصاصی برای بیمار شما طراحی و ساخته شده است، می توانید درمـان ارتـودنسی خود را انجام دهید.

تمامی مراحل ساخت این پلاک ها توسط نرم افزارهای پیشرفته، پرینترهای سه بعدی و دستگاه های دیجیتالی انجام می پذیرد. MIB با همکاری شـرکت Smilelign انگلسـتان، طـرح درمـان شـما را با نـرم افـزارهای کامپیـوتری و دستگاه های مجهـز به تکنولوژی سـه بعدی سـازی ترکیب می کند و در نهـایت این پلاک های منحصـربفرد را در لابـراتوآر تخصصـی ایـده بـرتـر سـاخته و به شـما تحـویل می دهد.

نامرئی بودن الاینرها

یکی از علت های اصلی محبوبیت این نوع درمان لوکس ارتودنسی، نامرئی بودن آن است که باعث عدم تداخل در فعالیت های روزانه شما می شود. با استفاده از الاینرها، دیگر سیم و براکت روی دندان های شما معلوم نیست و کسی متوجه آن نمی شود. این ویژگی باعث افزایش اعتماد بنفس شما و راحتی بیشتر می شود.

راحتی استفاده و حفظ بهداشت دهان و دندان

در ارتودنسی ثابت بیماران نمی توانند به راحتی دندان هایشان را تمیز کنند و همین امر ممکن است منجر به پوسیدگی دندان، التهاب لثه و تجمع باکتری ها گردد.

اما در ارتودنسی به روش الاینر شما به راحتی قادر به تمیز کردن دندان های خود هستید.

چه کسانی می توانند با الاینرها درمان شوند؟

الاینرها به صورت ویژه برای درمان بزرگسالان و بدون محدودیت سنی طراحی شده اند. این روش درمانی بهترین روش برای کسانی است که تمایل به درمان ارتودنسی با بند و براکت ندارند.

دیدگاه خود را بنویسید